Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Aksident ne rrugen Tirane-Durres, trafik i renduar

Një aksident i lehtë pa pasoja ka ndodhur në Tiranë-Durrës mbrëmjen e sotme.

Nga ky aksident ka pasur vetëm dëme materiale, por trafiku është rënduar shumë.

Përplasja ka ndodhur afër Sukthit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.