Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

U qellua me thike pas shpine, vritet brutalisht 30-vjecari shqiptari ne Itali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Porto Sant-Elpidio në Itali. Gazeta ‘Il Resto del Carlino’ raporton se një 30-vjeçar është vrarë brutalisht me thikë.

Ngjarja është lajmëruar nga një kalimtar në orët e para të mëngjesit. Policia ka thene se një 30 vjeçar, me origjinë nga Shqipëria dhe me banim në Fermano, u gjet i vdekur në rrugë në Porto Sant’Elpidio në zonën e Corva.

Asgjë nuk mund të bënin mjekët për ta shpëtuar për shkak se plagët ishin të shumta. Dyshimet e para jane se utori e ka qelluar viktimen me thike disa here ne shpine.

Vera TV thotë se viktima është shqiptar. Nuk dihet nëse ai është vrarë aty, apo trupi i pajetë është sjellë në atë vend.

Ndërkohë mediat kanë publikuar fotot e para nga vendi i ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.