Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Presidenti Meta njofton konference te jashtezakonshme

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka njoftuar te mbaje një konferencë të jashtëzakonshme.

Sipas nje njoftimi te dhene nga Presidenca, kreu i shtetit do te dale para mediave ne oren 11:30.

Deri tani nuk ka ende te dhena rreth qellimit te mbajtjes se kesaj konference, qe eshte cilesuar e jashtezakonshme.

Kujtojme se diten e shtune, presidenti doli me nje mesazh te forte kunder paktes anti KÇK, duke thene se edhe thenia “ndiq parate” e ambasadorit te BE nuk ka me vlere

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.