Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Ndodh cudia ne Vlore, tri makina gjenden “duke ecur” ne det

Tri makina gjenden ne mes te detit ne Vlore…

Mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës janë gjetur tre makina në det.

Ende nuk dihet arsyeja, por njëra nga automjetet ka karel që tërheq mjetet lundruese detare.

Policia e Vlorës dhe kufitare ndodhet në vendngjarje.

Makinat dyshohen se kanë ngecur pasi kanë tentuar të tërheqin një gomone.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.