Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Nderron jete sapo del nga puna punonjesi i Bashkise Delvine

Një punonjës i Bashkisë së Delvinës ka humbur jetën pasditen e 17 shkurtit. Sopot Kamberi, 50 vjeç, përgjegjësi i Gjendjes Civile Delvinë, është ndjerë keq sapo ka dalë nga puna duke u transportuar menjëherë në spital.

50-vjeçari dyshohet se ka pësuar një atak kardiak duke mos i mbijetuar dot sulmit në zemër. Ngjarja e rëndë ndodhi pak çaste pasi Kamberi la punën dhe ishte drejtuar rrugës për në shtëpi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.