Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Aksident tragjik në Malësinë e Madhe, automjeti përplas për vdekje 49- vjeçaren

Një aksident me pasojë vdekjen e një 49- vjecareje ka ndodhur në Malësinë e Madhe. Një automjet i drejtuar nga Besnik Jubani ka përplasur për vdekje Albana Çulajn në fshatin Pjetroshan.

Aksidenti sipas Policisë ka ndodhur rreth orës 18:25 dhe drejtuesi i automjetit Besnik Jubani me banim në Shkodër është shoqëruar në Drejtorinë Vendore të Policisë Shkodër.

NJOFTIMI I POLICISË
Malësi e Madhe/Informacion paraprak

Më datë 16.02.2020, rreth orës 18:25, në fshatin Pjetroshan, Malësi e Madhe mjeti me drejtues shtetasin B. J. 51 vjeç, banues në Shkodër, ka aksidentuar shtetasen A. Ç. 49 vjeçe, banuese në Koplik, ku si pasojë ka ndërruar jetë

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar ne ambientet e D. V. P. Shkodër për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.