Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Xhaxhai perdhunoi mbesen: Deshi vete!

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Kosovë, ku një 18 vjeçar e cila kishte humbur prej 10 ditësh, pasi u gjet denoncoi në polici xhaxhain e saj 56 vjeçar, të cilin e akuzoi për përdhunim.

Por avokati i 56-vjeçarit Nexhmedin Gashi, thotë se klienti i tij nuk e mohon veprën, por se ajo ka ndodhur me dëshirën e 18 vjeçares.

“Me datë 12.02.2020, në ora 15:20, Policia në Gjakovë kanë arritur të gjejnë viktimën femër/ashkalike/kosovare, e moshës 18 vjeçare, e raportuar si e zhdukur me datë 02.02.2020. Viktima (person me të meta mendore), ka deklaruar se ka kryer marrëdhënie seksuale me axhën e saj të moshës 56-vjeçar”, ka deklaruar për mediat kosovare, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Podrimaj-Beqiraj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet