Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vajza e Robert Aliajt ‘çmend’ Jurinë e “The Voice” në Belgjikë

Vajza e artistit shqiptar Robert Aliajt ka marrë pjesë në “The Voice Kids” në Belgjike dhe falë zërit të saj të mrekullueshëm ka bërë që të kthehen të gjithë anëtarët.

Madje njëri nga anëtarët ka përdorur edhe opsionin e bllokimit, një opsion që mund të përdoret vetëm një herë gjatë gjithë sezonit ku ti ke mundësi të bllokosh një nga kolegë që mos të ketë mundësi që ta marrë këngëtarin në ekip.

Gala zingt Don't Know Why van Norah Jones

Wow! 😮 Gala legt de lat alvast erg hoog voor deze avond… 💕

Gepostet von The Voice Kids – VTM am Donnerstag, 13. Februar 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet