Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shen Valentini, Meta uron shqiptaret me foto me Moniken

Një urim i veçantë vjen nga Presidenti Ilir Meta per shqiptaret ne festen e Shen Valentinit.

Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, presidenti uron sa më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve.

loading...

Bashkangjitur kësaj fotoje, Meta ka postuar një foto së bashku me zonjën e tij, Monika Kryemadhi, një foto kjo e realizuar vitin e kaluar në Prevalle.

Postimi:

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve !”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet