Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Ndryshime ne qeveri. Emerohen dy zv/ministre te Financat

Në mbledhjen e djeshme të qeverisë është emëruar në detyrën e zëvendësministrës së Financave Adela Xhemali.

Gjithashtu edhe Vasilika Vjero emërohet zëvendësministër i Financave dhe Ekonomisë. Ndërkohë në mbledhjen e datës 13 shkurt janë bërë ndryshime të tjera në institucione. Elona Kana është emëruar në detyrën e anëtarit të Komisionit Kombëtar Rregullator të Sektorit të Furnizimit me Ujë dhe Largimit e Përpunimit të Ujërave të Ndotura, për periudhën e mbetur të mandatit

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.