Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Makina del nga rruga, aksidentohet prane shkolles

Një automjet për shkak të lagështirës në rrugë ka devijuar duke u aksidentuar me një automjet tjetër.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë pranë shkollës “Qemal Mici” në qytetin e Durrësit.

Deri më tani sipas burimeve nuk raportohen të lënduar ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet.

Aksidenti ka shkaktuar trafik të rënduar në zonë duke bërë që të devijohet qarkullimi në rrugë të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.