Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

LAJMI I FUNDIT/ “Golfi 5” shperthen ne flake ne bulevardin e Tiranes

Një makinë tip “Golf 5” është përfshirë nga flakët në bulevardin e Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe zjarrfikësja e cila momentalisht po merret me shuarjen e flakëve.

Ngjarja ka ndodhur në qender te kryeqytetit ndërsa mbërritja e Policisë pritet të hedh më tepër dritë mbi shkaqet e ngjarjes. /lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.