Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Golfi” mori flake ne levizje, policia jep detaje

Një makinë tip “Golf 5” është përfshirë nga flakët në bulevardin e Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe zjarrfikësja e cila momentalisht po merret me shuarjen e flakëve.

Njoftimi Policise

Tiranë / Informacion paraprak

Sot , me datë 14.02.2020, rreth orës 13:35, në bulevardin kryesor, përballë Piramidës, mjeti me drejtuese shtetasen L.H, ka marrë flakë në lëvizje.

Në vendngjarje ka shkuar menjeherë sherbimi zjarrfikës , ku ka bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Nga verifikimet e policisë nuk ka pasoja në njerëz , vetëm deme materiale, ku dyshohet së zjarri ka ardhur si pasojë e një difekti teknik te automjetit.

Sherbimet e policisë dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet