Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Fotot, kryeministri Edi Rama takon krijuesin e Facebook, Mark Zuckenberg

Kryeministri Edi Rama eshte takuar me krijuesin e Facebook, Mark Zuckenberg. Ka qene vete Rama qe ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, i cili poston fotot e takimit në faqen e tij të “Facebook”.

Kreu i qeverisë shqiptare e ka takuar Zuckenberg në Mynih të Gjermanisë, aty ku po zhvillohet Konferenca e Sigurisë, dhe janë të pranishëm politikanë e përfaqësues nga mbarë bota.

“Me Mark Zuckenberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë😊”, shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.