Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Basha me programuesit e ardhshem: Me vizionin e qeverise se ardhshme, e ardhmja juaj eshte ketu

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në kuadër të turit “Po të dëgjoj”, zhvilloi një vizite në Startup-in Albanian Business Partners për të dëgjuar rreth potencialit të sektorit.

Sipas asaj që shkruan lideri i opozitës në Facebook, u bisedua me programuesit e ardhshëm për ti siguruar se me vizionin e duhur qeverisës e ardhmja e tyre është këtu, në vendin e tyre, si garanci për mirëqenien e tyre dhe ekonominë shqiptare.

“Gjatë një vizite në Startup-in Albanian Business Partners për të dëgjuar rreth potencialit të sektorit. Drejtuesi i kësaj qendre vuri theksin te nevojat për politika të reja mbi taksat dhe arsimimin. Bisedova me programuesit e ardhshëm duke i siguruar se me vizionin e duhur qeverisës e ardhmja e tyre është këtu, në vendin e tyre, si garanci për mirëqenien e tyre dhe ekonominë shqiptare. Po të dëgjoj”, shkruan Basha në postimin e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet