Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shperthen ne flake bombula e gazit, 62 vjeçari digjet teksa tentonte ta fikte

Policia njoftoi se një 62 vjeçar ka pësuar djegie pasi ka tentuar që të shuajë bombulën e gazit që ishte përfshirë nga flakët.

I demtuari po dërgohet për mjekim më të specializuar në Spitalin e Traumës në Tiranë.

loading...

Vau i Dejës / Informacion paraprak
Më datë 13.02.2020, rreth orës 20:30, në fshatin Stajke, Vau i Dejës nga pakujdesia ka marrë zjarr bombula e gazit në banesë.

Në përpjekje për të shuar zjarrin shtetasi F. L. 62 vjeç, ka pësuar djegie të rënda, i cili po dërgohet për mjekim më të specializuar në Spitalin e Traumës Tirane.

Po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet