Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Zbardhet autopsia e Kobe Bryant: Vdekje e shpejte

Në fshehtësi të plotë dhe larg syrit të mediave. Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna iu dha lamtumira e fundit në funeralin e zhvilluar të premten e shkuar në Los Angeles. Pas një ceremonie private, ku morën pjesë vetëm njerëz të afërt, legjenda e basketbollit amerikan dhe vajza tij do të prehen në “Pacific View Memorial Park” në Corona del Mar, një varrezë shumë pranë rezidencës të familjes.
1581426157 Kobe Bryant Buried At A Private Funeral On Friday Exclusive

Gjithçka është mësuar vetëm pas publikimit të çertifikatave të vdekjes, që gjithashtu kanë zbuluar shkaqet zyrtare që i morën jetën Bryant, 13-vjeçares Gianna, dy bashkëmoshatareve të saj dhe pesë personave të tjerë që ndodheshin në bordin e helikopterit përpara tragjedisë së 26 janarit të shkuar.
5e2ef9505bc79c4b34488c46

Sipas mjekut ligjor, bëhet fjalë për trauma të rënda, ndërsa sipas dokumentit vdekja ka qenë e shpejtë. Pas funeralit privat, një ceremoni publike është parashikuar të zhvillohet më 24 shkurt në mitikun “Staples Centre” ku Kobe Bryant bëri historinë me Los Angeles Lakers.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.