Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Trafik droge dhe armësh, goditet banda shqiptaro-italiane

Gjatë një operacioni të gjerë antidrogë, 6 persona kanë përfunduar në prangat e policisë italiane në Velletri.

Të dyshuarit që janë me shtetësi italiane dhe shqiptare vepronin kryesisht në Velletri, Genzano, Lariano.

loading...

Rekomandojme

Të arrestuarit akuzohen për trafikimi të lëndëve narkotike, grabitje të rëndë, si dhe posedim të armëve të zjarrit.

Vdekja e një 35-vjeçari në këtë zonë, i cili dyshohet se është ekzekutuar për larje pazaresh, u bë shkak i këtij operacioni.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet