Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Sëmundja kronike i merr jetën aktores së njohur në moshën 24-vjeçare

Aktorja e njohur 24 vjeçare Go Soo Jung, ka ndërruar jetë pasi vuante nga një sëmundje kronike.

Ajo ishte një ndër aktoret më të njohura në Kore, ku famën e mori në serialin Goblin që u transmetua në vitin 2016.

Sipas njoftimit ajo ka ndërruar jetë më 7 shkurt dhe është varrosur më 9 shkurt teksa vetëm ditën e sotme është bërë publik lajmi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.