Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Real Madrid përforcohet me lojtarin nga Premierliga?

Real Madrid është skuadra e radhës që ka hyrë në garë për talentin e Aston Villas, Jack Grealish.

The Sun raporton se ‘Los Blancos’ kanë filluar të shfaqin interesim për futbollistin e lindur në vitin 1995, përcjell lajmi.

Lojtari me paraqitjet e mira ka tërhequr interesimin e shumë skuadrave, përfshirë dhe të Manchester United.

Madje është thënë jo pak herë se ‘Djajtë e Kuq’ janë të gatshëm të investojnë deri në 80 milionë euro për lojtarin irlandez.

Grealish ka kontratë me Aston Villan deri në vitin 2023.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.