Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Napoli ia tregon forcën Interit midis “San Siros”, afër finales

Napoli e ka mposhtur Interin midis “San Siros”, me rezultat 0-1, në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë.

Skuadra e Genaro Gattusos, ia doli që të tregohet skuadër e fortë në duel me “Nerazurët”, duke fituar ndeshjen dhe duke bërë hapin gjigant drejt finales së madhe të Kupës së Italisë.

Fabian Ruiz (57’), shënoi golin e vetëm në këtë ndeshje dhe të fitores për “napolitanët”.

Ndeshja e kthimit mes këtyre dy skuadrave luhet me 5 mars në “San Paolo”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.