Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

“A mos dëshironi ta mbysni”, gazetari goditet’ nga stuhia “Ciara” gjate raportimit

Raportimi duhet të vazhdojë edhe nëse stuhia “Ciara” është duke treguar “anën e saj më të keqe”.

Ngjarja u tregua ne pamjet e paraqitura nga Daily Mail, në të cilën shihet një gazetar i medias lokale ITV Scotland, gjersa ishte duke raportuar live, u përballur me erëra të fuqishme të shoqëruara dhe me reshje dëbore

Reporteri Peter Smith vazhdonte ende të raportonte duke “shpërfillur” kushtet e vështira amosferike. Me ujin që rrëshqiste në hundën e tij, Smith është parë duke u thënë shikuesve se:

“Kemi parë një dimër skocez vetëm në një ditë” me vetëtima, shi dhe dëborë – që të gjitha për një ditë. Gjithsesi këto pamje kanë nxitur një valë reagimesh në media sociale.

Por një koment është përkufizuar si më “thumbuesi” nga meidat e huaja “A mos dëshironi ta mbysni?”, shkruan një nga komentuesit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.