Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Stuhia godet Britanine, shtyhet ndeshja CITY-WEST HAM

Skuadra e Manchester City-t ka njoftuar pak minuta më parë se ndeshje me West Ham-in është pezulluar.

Një vendim i tillë është marrë për shkak të kushteve të vështira të motit që kanë pushtuar Manchesterin.

Drejtuesit e dy klubeve së bashku me përfaqësues të ligës së kampionatit duke menduar për sigurinë e lojtarëve, stafit dhe tifozëve kanë vendosur të lënë ndeshjen në një datë tjetër.

Një pezullim i tillë vjen pas problemeve që stuhia shkaktoi në Holandë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.