Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Si u mbulua në diamante Alketa Vejsiu për Sanremo, 220 mijë euro stoli?!

Alketa Vejsiu me kalimin e viteve duket se po zbukurohet më shumë.

Mbrëmjen e djeshme ajo prezantoi në Sanremo dhe e ndau publikun në dy grupe, ata që e vlerësuan dhe ata që e kritikuan.

Por a e dini sa kanë kushtuar vetëm bizhuteritë që moderatorja ka vënë?

Varesja 88,000€

Byzylyku – 25,000€

Vathët – 85,000€

Unaza – 22,500€

Nëse bëjmë një përllogaritje të thjeshtë, të gjitha stolitë e Alketës kapin shifrën prej 220,500 Euro./express


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet