Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplaset autobusi me pastruesen e dëborës dhe bien në humnerë

Një minibus dhe një pastruese dëborë në Van të Turqisë janë përplasur dhe kanë rënë në humnerë.

Mediat turke bëjnë me dije se kanë nisur kërkimet për personat e aksidentuar ku dyshohet se janë 10 deri në 20 persona të humbur.

Akoma nuk dihet fati i asnjërit prej pasagjerëve.

Forcat e Policisë po kërkojë ku në ndihmë u kanë ardhur edhe qytetarët, por dëbora dhe terreni i vështirë kanë bërë të pamundur gjetjen e ndonjërit prej tyre.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet