Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Emigrant ne Greqi, ky eshte burri qe vrau me thike gruan ne sy te femijeve ne Durres

Ky ne foto eshte Lulzim Cuku, burri qe i mori jeten gruas dhe nuk i kurseu femijeve nje kujtim te trishte per gjithe jeten duke e kryer krimin ne sy te tyre.

Ngjarja e rende brenda familjes ka ndodhur në qytetin e Durrësit, ku sipas policise, shtetasi Lulzim Cuku qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij Manjola Cuku.

Cifti ka tre fëmijë të vegjël, dy vajza të moshës dhjetë e shtatë vjeç dhe një djalë 2 vjeç. 45 -vjeçari shkonte herë pas here në Greqi si emigrant.

Policia është vënë në kërkim të autorit të ngjarjes, i cili menjëherë pas krimit është larguar nga banesa, ndërsa paraprakisht dyshohet se arsye e krimit është xhelozia.

LEXONI EDHE:
Burri vrau gruan ne sy te femijeve ne Durres, zbardhet identiteti i autorit dhe viktimes

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet