Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Termeti i forte, regjistrohen 8 lekundje gjate nates ne Durres e Kruje

Tjera lekundje termeti jane regjistruar gjate nates ne Durres dhe ne Kruje pas ngjarjes se ndodhur mbremjen e djeshme.

Sipas IGJEUM, lekundjet jane regjistruar ne rajonin e Durresit dhe te Krujes dhe kane qene me magnitude te vogel.

Data: 29/01/2020
Ora: 04:20:55
M=2
Place: 4 km V-P Bubq, Fushe-Kruje
41.48° N, 19.61° E
Thellësia: 4 KM

Data: 29/01/2020
Ora: 02:13:20
M=1.5
Place: Derven, Fushe Kruja
41.51° N, 19.7° E
Thellësia: 4 KM

Data: 28/01/2020
Ora: 23:08:45
M=2.2
Place: Budull, Durres
41.45° N, 19.66° E
Thellësia: 20 KM

Data: 28/01/2020
Ora: 21:09:13
M=1.8
Place: Larushk, Fushe-Kruje
41.44° N, 19.72° E
Thellësia: 17 KM

Data: 28/01/2020
Ora: 20:41:28
M=2.1
Place: Manze, Durres
41.43° N, 19.6° E
Thellësia: 14 KM

Data: 28/01/2020
Ora: 20:31:57
M=3.1
Place: 4 Km J-P Thumane
41.54° N, 19.63° E
Thellësia: 33 KM

Data: 28/01/2020
Ora: 20:17:42
M=4.2
Place: 3 Km V Fushe-Kruje
41.5° N, 19.72° E
Thellësia: 14 KM

Data: 28/01/2020
Ora: 20:15:09
M=4.9
Place: 3 km V Bubq(6 km VP Fushe-Kruje)
41.5° N, 19.65° E
Thellësia: 7 KM

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet