Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Mjegulla e dendur i bllokon pamjen/ Jeta e Vuçiç ne rrezik?

Udhëtimi i fundit me avion i Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka rezultuar problematik. Teksa ai po udhëtonte, ju kanos një rrezik për shkak të motit të keq.

Shiu i fortë dhe mjegulla e dendur po pengonin fushëpamjen e pilotit, i cili u detyrua të ndryshonte papritur drejtimin e avionit. Ngjarjen e bërë të ditur vetë presidenti serb Vuçiç në “Instagram”, ku tregon për historinë.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.