Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Gruaja humbi jeten pasi makina doli nga rruga, kush eshte çifti i bashkeshorteve

Një aksident i rëndë rrugor ndodhi mesditën e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik, ku si pasojë e daljes jashtë rrugës së një automjeti në fshatin Zagor të Malësisë së Madhe, ka humbur jetën një grua si edhe është plagosur rëndë bashkëshorti i saj.

Sikundër mësohet gruaja që ka humbur jetën është Gjystina Durgaj, ndërsa i plagosur ka mbetur bashkëshorti i saj Gjergj Durgaj, 65 vjeç, që ishte në drejtimin e mjetit.

Drejtuesi i mjetit mësohet se është dërguar për ndihmë mjeksore në urgjencën e Spitalit Rajonal Shkodër. Në vendngjarje ndodhen sherbimet e policisë, veprimet po kryhen me grup hetimor, për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.