Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Durres, 60-vjecari bie nga pallati nga frika e termetit, humb jeten ne gropen e ashensorit

Një person është rrëzuar nga një pallat në ndërtim e sipër duke gjetur vdekjen e menjëhershme mbremjen e sotme ne Durres.

Viktima është identifikuar si Thoma Ruçi ndersa policia tha se 60 vjeçari punonte si roje.

Forcat e rendit po punon për të zbardhur shkaqet e kësaj ngjarjeje që u shënua sot mbrëmje vonë tek Currilat në Durrës.

Dyshohet se i ndjeri, Thoma Ruçi, 60 vjeç ka rënë nga kati i 6-të, pasi është trembur nga termeti. Siç thanë burimet, trupi i pajetë është gjetur tek gropa e ashensorit.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 28.01.2020, rreth orës 23:30, në një ndërtesë është rrëzuar aksidentalisht,shtetasi Th.R., 62 vjeç, banues në Durrës, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet