Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bie nga lartesia e nje shkolle, vdes ne vend punetori 57- vjeçar ne Tirane

TIRANË

Një punëtor 57- vjeçar ka humbur jetën sot në Tiranë pasi ka rënë në mesditë nga lartësia e një shkolle.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e ‘Kastriotëve’ në orën 13:15 dhe Policia bën me dije se ishte aksidentale. 57- vjeçari ishte duke punuar tek shkolla kur ka rënë nga lartësia.

NJOFTIMI I POLICISË

Tiranë/Informacion paraprak

Sot, me datë 29.01.2020, rreth orës 13:15, në rrugën ” e Kastriotëve” duke punuar , tek godina e një shkolle aksidentalisht ka rënë nga lartësia shtetasi E.L, 57 vjeç, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet