Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tërmet i fuqishëm trondit Tiranën dhe Durrësin

Një tërmet i fuqishëm lëkund sërish Tiranën.

Një lëkundje tërmeti është regjistruar pak momente më parë, e cila është ndjerë në Tiranë dhe zonat përreth.

Paraprakisht se tërmeti ka një magnitudë prej 5.4, ndërsa një tjetër lëkundje më e vogël u regjistrua pak më vonë. Epiqendra e tërmetit është në Durrës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet