Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Pula te ngordhura dhe veze te thyera, brenda fermes qe furnizon supermarketet

Një grup aktivistësh publikoi një video nga një fermë, e cila furnizon disa prej supermarketeve më të mëdha në Angli, mes tyre Tesco dhe Asda.

Pamjet brenda fermës në East Sussex janë të tmerrshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.