Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Panik nga termeti, nuk raportohen deme

Pavarësisht se u ndje shumë më i fortë dhe u raportua në fillim si 5.4, sipas IGJEUM, tërmeti që është ndjerë në Shqipëri ishte me magnitudë 4.8 me thellësi 7 km, me epiqendër 3 km në veri të fshatit Bubq.

Nga komunikimi me bashkite Durres, Diber, Gjirokaster, Fier, Vlore,Shkoder dhe Lezhe nuk raportohen deme ne njerez apo materiale, deri tani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet