Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

LEKUNDJE TE FORTA TERMETI NE TIRANE DHE DURRES

Lekundje te forta termeti u regjistruan mbremjen e sotme ne Tirane dhe ne Durres.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta me pare ndersa lekundjet kane qene te forta ne kryeqytet.

Sipas te dhenave paraprake flitet per nje lekundje 4.9 balle me epiqender ne Bubq te Krujes e cila eshte ndjere ne Tirane dhe Durres.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.