Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Si u ekzekutua jashte kamerave te sigurise shqiptari ne porten e pallatit

Vrasje tipike mafioze. Kështu e cilëson media italiane, ekzekutimin të shtunën të shqiptarit Gentian Kasa, 44 vjeç.

Viktima që ishte në gjysmëliri, pasi natën duhet ta kalonte në qeli, u qëllua menjëherë sapo doli nga pallati.

Kasa u qëllua me katër plumba në fytyrë si një shenjë hakmarrje mafioze.

Shqiptari ishte dënuar për një sërë krimesh, por gëzonte regjimin e gjysmëlirisë.

loading...

Rekomandojme

Ai sapo kishte dalë nga banesa, për tu drejtuar për në burgun Rebibbia, ku do të kalonte natën, kur në orën 23.00 një person i cili mesa dukej i njihte shumë mirë telekamerat e zonës e ka pritur sa të kalonte në trotuar për ta qëlluar.

Fillimisht e ka qëlluar në trup, më pas autori i ka dhënë viktimës dy goditje përfundimitare në kokë.

Ndoshta si shenjë hakmarrje për ndonjë gabim të mundshëm që ka bërë.

‘Punonte si punëtor, kishte bërë disa krime, por po mundohej ti linte pas’-u tha hetuesve bashkëshortja e tij

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet