Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shqiptari i dehur sulmon mjeket dhe policine

Një 44 vjeçar shqiptar u arrestua mbrëmjen e së dielës pasi sulmoi punonjësit e ambulancës e më pas një oficer policie në Itali.

Shqiptari u gjet në gjendje të dehur i shtrirë në tokë.

Pasi erdhi ambulanca dhe policia, 44 vjeçari sulmoi punonjësit e ambulancës dhe më pas i bëri rezistencë policisë.

Shqiptari u shoqërua në komisariatin e Riminit.

Më herët 44 vjeçari kishte kërkuar azil politik, por më parë ai ka marrë ekspuls nga shteti italian.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.