Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Seriali vizatimor parashikoi aksidentin tragjik te Kobe Bryan

Duket e çuditshme, por një serial televiziv ka parashikuar aksidentin tragjik të basketbollistit të njohur Kobe Bryant.

Seriali vizatimorë i quajtur “Legends of Chamberlain Heights” tregon ndodhitë e disa shokëve të gjimnazit, të cilët laujnë si rezerva. Ata kanë ëndërr që të bëhen të njohur. Në episodin “End of Days”, që tashmë është hequr nga faqja e internetit “Comedy Central”, tregohet ish-basketbollisti që përplaset me helikopterin, me trofetë në duar.

Comedy Central ka njoftuar zyrtarisht se do ta fshijë episodin me Kobe Bryan, në shenjë respekti për legjendën e basketbollit. “Në shenjë respekti për Kobe Bryant dhe familjen e tij, do e heqim klipin ku ai shfaqet në aksident, ndërsa ju kërkojmë që të mos shpërndani pamjet”, thuhet në njoftimin e kompanisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.