Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

“Do me vrase”/ Sherr ne restorant, aktorja e njohur kercenohet nga i dashuri

Aktorja e njohur turke, Ajshegyl Çinar është kthyer në qendër të mediave turke ditën e sotme.

Kjo pas një zënke që ka pasur me të dashurin e saj në një restorant. Situata është rënduar dhe aktorja është detyruar të lajmërojë policinë.

Mediat turke shkruajnë se aktorja është parë duke debatuar me partnerin e saj dhe ai i ka hedhur gotën e verës në fytyrë. Më pas, Ajshegyl është larguar duke i thënë stafit të restorantit të lajmërojë policinë.

“Ai do më vrasë, ju lutem lajmëroni policinë”, mësohet të ketë thënë aktorja.

I dashuri i saj e ka kuptuar situatën dhe menjëherë është larguar nga restoranti. Nuk dihet ende shkaku i zënkës që e ka çuar çiftin deri në këtë pikë.

Ajshegyl, është bërë e njohur për publikun shqiptar nëpërmjet rolit të “Lilës” në serialin “Mollë e ndaluar”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.