Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bleona Qereti provokon me veshjen në Grammy Awards

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka qenë pjesë e festës së madhe të organizuar pas çmimeve në Grammy në Los Angelos teksa është shfaqur më në formë se kurrë e veshur me një fustan të ngjitur pas trupit i cili tregonte më së miri dhe linjat e këngëtares së njohur.

Ka qenë vetë Qereti e cila ka publikuar fotot në rrjetet sociale dhe gjithashtu tregon se ka shumë projekte të reja për të realizuar që përfshin një labum të ri, film.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet