Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zbulohet identiteti, kush eshte shqiptari qe u ekzekutua ne zonen e krimineleve te fuqishem

ROMË
Detaje të reja janë zbardhur nga ekzekutimi mafioz i 45-vjeçarit shqiptar, afër Romës, në Itali.

Mediet fqinje raportojnë se ka mbetur viktimë shqiptari Gentian Kasa, i cili është qëlluar me dy plumba në kokë e gjoks, sapo ka dalë nga banesa e tij, për t’u rikthyer në burg.

45-vjeçari Kasa ishte me precedentë penalë, ndërsa nuk dihen ende arsyet e ekzekutimit të tij. Siç raportojnë mediet fqinje, ai është vrarë në një ndër zonat më të rrezikshme, që drejtohet nga kriminelët e fuqishëm shqiptarë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet