Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vlore, përfshihet nga flakët dyqani i riparimeve elektronike

Një dyqan i riparim televizorëve është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Zjarrëfikësit kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit për të mos u përhapur më tej në pallat.

Deri më tani janë regjistruar vetëm dëme materiale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet