Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Tragjike në ajër, raportohet vdekja e sportistit legjendar, vetëm 41-vjeç

Një lajm i rëndë sipas të cilit ka humbur jetën basketbollisti legjendar Kobe Bryant.

New York Post njoftoi se 41-vjeçari thuhet se ka vdekur pasi helikopteri në të cilin po udhëtonte është rrëzuar, në Kaliforni.

Bryant dhe katër persona të tjerë që po udhëtonin në helikopterin e tij privat, raportohen të gjithë të vdekur.

Bryant luajti për dy dekada me Los Angeles Lakers, duke fituar pesë kampionate.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.