Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

“Na e hodhën te gjitheve”, Klea dhe Elgit martohen në një ceremoni sekrete në Marok!

Të gjithë ishim në pritje të një martese e dasme me plot të ftuar mes Klea Hutës dhe Elgit Dodës, sidomos edhe pas “ceremonisë” së improvizuar në emisionin e Luana Vjollcës “Shiko kush LUAN”.

Por çifti i famshëm i ka thënë “po” njëri tjetrit në mënyrën që askush se priste.

Dy këngëtarët kanë lidhur kurorë përmes një ceremonie sekrete në një shkretëtirë në Marok.

Për më shumë shihni fotot të publikuara nga vet dyshja në Instagram, ku duhet theksuar se Klea duket mahnitëse me fustanin e nuserisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.