Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ekzekutohet shqiptari ne Rome, u qellua me plumba ne koke sapo doli nga shtepia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku është ekzekutuar me armë zjarri një shqiptar 45-vjeçar. Mediet fqinje raportojnë se shqiptari është qëlluar me dy plumba në mes të rrugës, mbrëmjen e kaluar, në Nuovo Salario, në periferi të Romës.

Ngjarja ka ndodhur rreth mesnatës, ku 45-vjeçari ka ndërruar jetë menjëherë, pasi ka marrë një plumb në kokë dhe një në gjoks.

Ai kishte marrë leje nga burgu për të takuar gruan e tij dhe është qëlluar për vdekje, në momentin kur po rikthehej në qelin e burgut “Rebibbia”. Siç raportojnë mediet italiane, ai kishte përshëndetur familjen, kishte marrë ashensorin, kishte hapur derën dhe pas disa hapash ishte qëlluar me dy plumba.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet