Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Babai mbyllet me vajzën në dhomë dhe i vë flakën shtëpisë, humbin jetën të dy

Publikohen fotot e një 10-vjeçare që vdiq pas një zjarri që nisi në shtëpinë e asaj që dyshohet se u shkaktua nga babai i saj.

Paige Bolton vdiq në spital pas flakëve në shtëpinë në Cottingham, Hull të Shtunën në mëngjes.

Babai i saj Garry, i cili vdiq në vendin e ngjarjes, besohet se ka qëndruar me Paige në një dhomë gjumi para se të fillonte flaka, ka pohuar një mik i tyre.

Garry i kishte dërguar një seri mesazhesh me tekste të çuditshme ’një shoku javët e fundit, duke pranuar se ai nuk kishte asgjë për të jetuar më”.

Shërbimet e urgjencës u thirrën në Wensley Avenue, Cottingham, Hull rreth orës 7.50 të mëngjesit të Shtunën pasi një fqinj raportoi një zjarr afër shtëpisë.

Tani një mik, i cili po vendoste lule në vendin e ngjarjes këtë mëngjes, zbuloi se Garry kishte qenë duke vuajtur javët e fundit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet