Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Shperthen zjarri tek “Myslym Shyri”, dyshohet per rrjedhje gazi

Një bombol gazi ka shpërthyer në zonën e “Myslym Shyrit” në Tiranë. Dy automjete zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Nga të dhënat paraprake mësohet se bombola ka shpërthyer pranë një pike tregtare që shërben për mbushjen e gazit. Nuk ka ende të dhëna nëse nga flakët rrezikohet depozita e gazit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.