Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Shoku i Gjimshitit shenon gol nga mesfusha

Ndeshja midis Torinos dhe Atalantës, ekip ku luan edhe Berat Gjimshiti, ka dhuruar nje gol te pazakonte.

Në këto momente është ndeshja 0-5 me Iliçiç që sapo shënoi dy gola, në minutën e 53 dhe 54-ër.

Goli i katërt i takimit dhe i dyti personal për të ishte një gjuajtje nga mesi i fushës.

Pas një faulli të dhënë nga kryesori, ai përfitoi nga dalja e portierit dhe goditi direkt duke e dërguar topin në rrjetë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.