Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Bie rrjeti social Facebook, perdoruesit reagojne ne te gjithe boten

Rrjeti social Facebook prej minutash nuk mund të përdoret nga përdoruesit në të gjithë botën. Qytetarët kanë zgjedhur të shkruajnë në twitter me hashtagun #facebookdown për të kuptuar se në gjithë botën ndodh i njëjti problem.

Duket se faqja kryesore e Facebook, newsfeed nuk rifreskohet dhe ky është problemi kryesor por epik është komenti i një përdoruesi i cili shkruan në twitter “Ndoshta është koha të bejmë një pushim.”

Përdoruesit po përdorin tweeterin për të pyetur njëri- tjetrin se ky problem është në gjithë botë?

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.