Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

380 familje ne Durres ende ne hotele, “lume” kerkesash per shtepi me qira

Qe nga termeti i 26 nentorit, i cili la demtime serioze ne qytetin e Durresit, 380 familje vazhdojne te qendrojne ende ne hotele.

Drejtoresha e sherbimeve te pergjithshme Emiriana Sako, pohon se per 3863 familje te tjera qe i eshte miratuar binusi i qirase po behen verifikime te hollesishme para se te njoftohen  per te lene hotele.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.